Close

Projekti ülevaade

Valmistasime Võru Lastefestivalile uue veebilehe, mis võtab aset sel aastal juba VII aastat. Projekt sai alguse aasta alguses, kui kohtusime Kristiga ja arutasime, milline võiks tulla uus koduleht ning sealt edasi asusime veebilehe ehitamise kallale. Mitme kuu vältel saime lisada lehele uut infot esinejate ja kogu festivali kohta.

Pärast pidevat koostööd valmis veebileht lõpliku infoga ning saame jääda ootama festivali, kus tuleme filmima ka tervet üritust, et sellest kokku panna üks vinge festivali tutvustav video.

Tööprotsess

Samm 01

Konsulatsioon

Kohtusime kliendiga ning arutasime, mis on kliendi soovid veebilehele ja leppisime kokku välimuse.

Samm 02

Arendus

Näitasime protsessi käigus kliendile tööd ja arutasime mida lisada või muuta vastavalt soovidele.

Samm 03

Tulemus

Kliendi lõplikul kinnitusel peale viimaste muudatuste tegemist avalikustasime valmis lehe ja reklaamisime seda jälgijatele.

Kliendist

Võru Lastefestival on Eesti suurim lastefestival, kus toimub suurejooneline programm, mis pakub lusti ja rõõmu kogu perele, ühel nädalavahetusel, kahel päeval, alati juuli viimasel nädalavahetusel. Üritus, mis jääb meelde terveks eluks! Festival on toimunud juba 6 aastat ja toimub ka sel aastal. Tutvu lähemalt festivaliga nende uuel kodulehel: vorulastefestival.ee

  • Klient:
    Võru Lastefestival
  • Tegevusala:
    Meelelahutus
  • Projekti tüüp:
    Veebileht

Valmis meiega kootööd tegema?